Aks Tamiri

Aks Arızası Nasıl Anlaşılır ve Nasıl Tespit Edilir?

Ön tekerlerde bulunan aks sisteminin arızalanması halinde sağa ve sola dönüşlerde bilye sesi gelmesi ve tak tak diye ses çıkması aks sisteminin arızalandığının en belirgin göstergesidir. Aks kafası tamiri yapılarak aks sisteminin içinde bulunan bilyeler değiştirilmekte ve sistem eski haline getirilmektedir.

Aks arızaları ayrıca aks kesmesi şeklinde de olabilir. Bu durumdaki arızalarda aks şaftının aks kafasına giren dişlileri üzerinde meydana gelen aşınma sonucu dişliler boşa dönmekte ve aks tamiri gerektirmektedir. Tamirhanemiz sağladığı rot balans desteği ile teknolojik olarak akslarınızı test etmekte ve tamiratın doğru yapılıp yapılmadığını kontrol etmektedir. Bu sebeple sorunlarınızı gideren kaliteli hizmetimizle aks tamiri ve diğer mekanik ve teknik araç arızalarında arzu ettiğiniz çözümlere firmamız aracılığı ile ulaşarak uygun fiyatlarla aracınızı tamir ettirebilirsiniz.

Ücret:
250₺'den başlayan Fiyatlar
Süre:
Aynı Gün Teslim
Garanti:
1 Yıl Garantili
Marka:
Corteco Keçe (Germany)

Aks Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçlarda sık sık karşılaşılan arızalardan olan ve gerekli onarım yapılmadığı takdirde aracın yürüyen aksamına zarar veren aks tamiri firmamız tarafından profesyonel ekibimiz ve teknolojik yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Aks sistemleri;

  • Aks,
  • Mil,
  • Dış kafa,
  • İç lale,
  • Mafsal,
  • Körük

Gibi parçalardan oluşmaktadır. Ask sisteminin ne işe yaradığı merak konusudur. Akslar diferansiyelden aldıkları döndürme gücünü tekerleklere iletme görevi üstlenen mekanik parçalardır. Aks ya da akis olarak bilinen araç arılarında tamirhanemiz sağlamış olduğu teknik destek ve uygun fiyatlı yedek parçalar ile aks arızalarını gidermekte ve aks tamiri fiyatları bütçenizi zorlamadan firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Aks arızasının onarılmasında arıza olan yerin tespiti önemlidir. İşinin erbabı ustalarımız tecrübeleriyle bu arızanın bilyeden mi kaynaklandığı yoksa diğer parçaların aks sisteminin çalışmasına olumsuz etki yapıp yapmadığını profesyonel ve teknolojik yöntemlerle tespit ederek aracınızı eski haline getirmekte ve işçilik garantisi sunduğumuz ve müşteri memnuniyetini amaçladığımız firma misyonumuz bizi en seçkin müşterilere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın